امروزه کشتی های تفریحی زیادی وجود دارند که لوکس ترین و مجلل ترین امکانات رفاهی از قبیل رستوران ها، فروشگاهها و خدمات هتل های 5 ستاره را در اختیار مسافران خود قرار می دهند.یکی از نمونه های این کشتی های رؤیایی، کشتی کروز است.می توان گفت هدف اصلی مسافران این کشتی ها، لذت بردن از طول سفر و بهره گیری از امکانات بسیار باشکوه و بی نظیر درون کشتی است.


@title

کشتی کروز ، کشتی کروز یونان ، کشتی کروز اروپا

کشتی کروز ، برج متحرکی با واحدهای مختلف!

می توان گفت هدف اصلی مسافران این کشتی ها، لذت بردن از طول سفر و بهره گیری از امکانات بسیار باشکوه و بی نظیر درون کشتی است. امکاناتی همچون باشگاههای ورزشی، گالری های هنری، پارک های آبی، استخر و سونا، شهربازی و کلاب های مختلف که برای تفریح و سرگرمی مسافران در کشتی های کروز وجود دارند.


@title

معرفی قابلیت ها و مکانهای تفریحی کشتی کروز در آپارات

مشخصات کشتی های تفریحی کروز

در کشتی تفریحی کروز شامل 16 الی 18 طبقه برای اقامت مسافران بوده و چندین طبقه نیز به تجهیزات و کادر فنی کشتی اختصاص یافته است. در میان طبقات قابل سکونت برای مسافرانمعمولاً یک یا دو طبقه به قشر بسیار مرفه تعلق دارد که ورود افراد متفرقه به آن طبقه ممنوع است!


@title

رستوران ها و امکانات کشتی کروز اروپا

در این کشتی ها یک رستوران اصلی و چندین رستوران فرعی وجود دارد. برای ورود به رستوران اصلی حتماً بایستی از لباس رسمی استفاده شود و در زمان معینی به آن مراجعه شود. اما رستوران های فرعی دارای ساعات کار مختلفی بوده و آماده خدمت رسانی به تمامی مسافران کشتی هستند.


@title

معرفی قابلیت ها و مکانهای تفریحی کشتی کروز در آپارات

کابین های کشتی کروز اروپا

کابین های کشتی کروز را می توان به 4 دسته ی کلی تقسیم بندی کرد:

1- سوئیت ها: لوکس ترین اتاق های کشتی کروز که مخصوص افراد مشکل پسند بوده و معمولاً در بالاترین طبقات کشتی جای دارند. این کابین ها دارای بالکن مخصوص و امکانات اختصاصی ویژه ای هستند.


@title

2-کابین های پنجره دار: این کابین ها در سمت بیرونی کشتی و به سوی دریا تعبیه شده اند و اغلب تا طبقات میانی این برج متحرک بر روی آب ادامه می یابند. این کابین ها دارای پنجره ی کوچکی رو به دریا هستند که البته این پنجره قابلیت باز شدن ندارد!


@title

3- کابین های بالکن دار: کابین هایی که در ادامه ی کابین های پنجره دار قرار گرفته اند از بالکن اختصاصی بهره مند هستند. معمولاً از طبقه ی 9 به بالا در کشتی های 18 طبقه ای، کابین های بالکن دار قابل مشاهده اند. در این کابین ها بالکنی روبه دریا در نظر گرفته شده که تماشای مناظر زیبای دریا را برای ساکنین این کابین ها لذت بخش می کند.


@title

4-کابین های داخلی: کابین هایی که در سمت داخلی کشتی واقع شده اندوفاقد پنجره هستند. این سبک کابین ها در تمامی طبقات کشتی وجود دارند و نورپردازی معماری آنها به گونه ایست که نبود پنجره در آن به هیچ وجه حس نخواهد شد.


@title

معرفی قابلیت ها و مکانهای تفریحی کشتی کروز در آپارات

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید