سفر با کشتی های تفریحی و به خصوص کشتی کروز در مقایسه با سفرهای زمینی یا هوایی مزایای بسیاری دارد. از جمله ی این مزایا می توان به کاهش برخی از هزینه های سفر، آن هم سفری با این سطح از امکانات اشاره کرد. با انتخاب کشتی کروز از هزینه های هتل ورودی رستوران آسوده می شوید و کشتی به اقامتگاه دائمی شما در طول سفر تبدیل خواهد شد. همچنین خستگی ناشی از رزرو هتل، پیدا کردن رستوران مناسب و جابه جایی بین هتل های مختلف در شهرهای متفاوت را نخواهید داشت. صرفه جویی های ناشی از انتخاب سفر با کشتی کروز می تواند منجر به مقرون به صرفه شدن هزینه ی سفر با کشتی شود.

@title

 

کشتی کروز ، کشتی کروز یونان ، کشتی کروز اروپا

 

مزیت های سفر با کشتی کروز

یکی دیگر از مزیت های سفر با کشتی کروز امکان سفر به شهرها و کشور های مختلف در مدت زمان7 الی8 روز است. مسافران می توانند در طول یک هفته، آشنایی نسبی با فرهنگ و آثار جوامع مختلف داشته باشند و از مشهورترین مکان های جهان و تفریحات کشورهای متعدد لذت وافری را ببرند. کشتی کروز برنامه ریزی منظمی برای بازدید بهترین مکان های موجوددر چندین شهر و کشور مختلف دارد. اگر کشتی کروز را برای سفر دریایی انتخاب کنید، یک برنامه ی منظم برای بهره بردن از تمامی لحظات سفر خود خواهید داشت.

@title

 

خدمات بی نظیر کشتی کروز

همچنین خدمات بی نظیری که درون کشتی کروز ارائه می شود، به تنهایی میتواند یک سفر بی نقص و فوق العاده برای شما به همراه داشته باشد. از دیگر نکات مثبت تورهای کشتی کروز، سیکل حرکتی منظم آن است که به شما این امکان را می دهد تا متناسب با برنامه های خودتان بتوانید پکیج مطلوبتان را انتخاب کنید.

@title

معرفی قابلیت ها و مکانهای تفریحی کشتی کروز در آپارات

 

محدودیت های سفر با کشتی کروز

اما سفربا کشتی کروز اگرچه مزایای فراوانی دارد، با محدودیت هایی نیز همراه است. یکی از این محدودیت ها، محدودیت زمانی است. با توجه به برنامه ی تنظیم شده ی چند مقصده، امکان بازدید از تمامی آثار و اماکن دیدنی و تفریحی هر شهر وجود ندارد. بنابراین باید بهترین و مشهورترین این اماکن را برای بازدید انتخاب کنید و بازدید از بقیه ی جاذبه ها را به سفرهای بعدی خود موکول کنید .

@title

 

محدودیت های سفر با کشتی کروز (2)

محدودیت دیگر عدم امکان رزرو کابین است. برای مسافرین کشورهایی از جمله ایران که برای سفر به اغلب کشورها نیاز به ویزا دارند،این محدوددیت به خصوص،تشدید می شود. به این صورت که ابتدا شما تنها می توانید نوع کابین خود را انتخاب کنید و پس از اینکه مدارک ویزای شما آماده شد، شما می توانید کابین مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما تا زمان صدور ویزا ممکن است کابین مطلوبتان توسط شخص دیگری رزرو شده باشد یا حتی مجبور شوید سفر خود را دوهفته عقب بیندازید.

@title

معرفی قابلیت ها و مکانهای تفریحی کشتی کروز در آپارات

@title

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید