کشتی کروز مراویلیا یکی از کشتی های توریستی از مجموعه کشتی های کمپانی کروز است. در کشتی کروز مراویلیا مجموعه ای بی نظیر از امکانات گردشگری و تفریحی در نظر گرفته شده و این کشتی می تواند در تمام فصول سال میزبان علاقه مندان به سفر با کشتی از نقاط مختلف جهان باشد.کشتی کروز مراویلیا دارای محوطه های دید پانورامیک از محیط بیرون، گردشگاه داخلی کشتی، رستوران ها و غذاخوری های مجلل با منوهای متنوع و غذاهای لذیذ است.


@title

تور کشتی کروز MSC MERAVIGLIA 96-97تورهای کشتی کروزتور کشتی کروز نوروز 97

امکانات تفریحی و گردشی کشتی کروز MSC Meraviglia Cruise Ship Tour

درون کشتی کروز Meraviglia امکانات تفریحی و گردشی فراوانی با بهترین کیفیت تعبیه شده و میهمانان می توانند با بهره گیری از این امکانات و تفریحات، خاطرات بسیار خوشی را با خود از دریا به خشکی ببرند. وجود انواع بوتیک ها و مراکز خرید در کشتی به گردشگران اجازه می دهد که لذت یک خرید توأم با آرامش را تجربه نمایند.گردشگاه داخلی با یک صفحه ی نمایش 480 متری مسقف شدهکه تصویر بی نظیری از طلوع و غروب آفتاب، مناظر بسیار تماشایی دریا و آسمان پرستاره را در معرض دید میهمانان قرار می دهد.


@title

استخر کشتی کروز مراویلیا MSC Meraviglia Cruise Ship Tour

مجموعه ی استخر کشتی کروز مراویلیا با طراحی و نورپردازی شگفت انگیز یکی از بهترین استخرهای روی دریا لقب گرفته است. گردشگران می توانند در طول روز و پس از آبتنیدرون آب، برای استراحت در کنار استخر آفتاب بگیرند. وجود یک صفحه نمایش بسیار بزرگ در مجموعه ی استخر کشتی کروز مراویلیا، آن را به یک استخر تمام عیار تبدیل می کند. شب هنگام اما این قسمت از کشتی به محوطه ی جشن و سرور گردشگران تبدیل می شود.


@title

اسپای کشتی کروز مراویلیا MSC Meraviglia Cruise Ship Tour

اسپای کشتی کروز مراویلیا با الهام گرفتن از اسپای بالی اندونزی، یک اسپای بسیار مجلل و باشکوه است که روح تازه ای در وجود میهمانان کشتی می دمد. این اسپای که شامل سالن آرایش و بوتیک ناخن نیز می شود، افراد را برای میهمانی های شبانه ی درون کشتی آماده می سازد. از دیگر امکانات این کشتی توریستی فوق العاده می توان به سالن بدنسازی، شهربازی، پارک آبی روباز و سینما اشاره کرد .


@title

باشگاه کودکان کشتی کروز مراویلیا MSC Meraviglia Cruise Ship Tour

یکی از دغدغه های خانواده ها در سفرهای تفریحی مراقبت از کودکان و یافتن تفریحات مناسب برای آنهاست. مسئولین کشتی کروز مراویلیا به این مسئله توجه ویژه ای نموده اند. باشگاه کودکان، مکانی در این کشتی است که به کودکان 1تا 3 ساله اختصاص دارد و برای تدارک تفریحات متناسب با سن بچه ها از شرکت هایی همچون MSC و LEGO بهره گرفته است. همچنین در این کشتی تفریحی برای نوجوانان 12 تا 14 سال و 15 تا 17 سال اتاق های بازی و سینما در نظر گرفته شده تا تمام افراد خانواده از سفر با کشتی کروز مراویلیا بهترین استفاده را ببرند.


@title

جهت مشاهده تورهای مسیر کشتی کروز مراجعه بفرمایید .

تورهای کشتی کروز


@title

تور کشتی کروز نوروز 97


@title

معرفی قابلیت ها و مکانهای تفریحی کشتی کروز در آپارات


@title

تورهای کشتی کروز

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]