تور کشتی کروز یک خاطره ی تکرار نشدنی برای کسانی است که به جهانگردی و کسب تجربه های خاص علاقه مند هستند. برخلاف روال معمولبرای خطوط کشتی رانی اقیانوسی که مسافران را از طریق آب های آزاد از یک مبدأ در گوشه ای از جهان به مقصدی در گوشه ی دیگری از جهان انتقال می دهند .


@title

سفر دریایی با کشتی کروز
@title

کشتی کروز اروپا

در کشتی رانی کروز مسافرت های چندروزه بر روی کشتی برای مسافران ترتیب داده شده و پس از طی روزهایی رؤیایی، مسافران در مبدأ از کشتی کروز خارج می شوند.

معرفی قابلیت ها و مکانهای تفریحی کشتی کروز در آپارات

تاریخچه کشتی کروز


@title

با تغییر و تحولات صورت گرفته در قرن بیستم کشتی رانان احساس کردند باید به شیوه ای جدید مردم را به سفرهای دریایی علاقه مند گردانند. اینگونه بود که هتل های شناور درون کشتی ها پدید آمدند. هتل هایی که خدمات لوکس و باشکوهی در فضای باز ارائه می کنند. در میان این کشتی ها، کشتی کروز توانست محبوبیت فروانی پیدا کند. این شرکت حمل و نقل دریایی در سال 1844 میلادی تصمیم گرفت تا جابه جایی گردشگران همراه با ارائه ی سرویس های بسیار عالی را در دستور کار خود قرار دهد.


@title

تور کشتی کروز

در تور کشتی کروز شما با یک هتل 5 ستاره ی سوپر لوکس و لاکچری مواجه هستید و می توانید در کنار لذت بردن از منظره ی آبهای آزاد، از امکانات رفاهی فوق العاده موجود در کشتی نیز بهره مند شوید. همچنین در این کشتی امکانات تفریحی زیادی تعبیه شده و بنابراین شما هیچگاه از سفر با این کشتی احساس خستگی و کسالت نخواهید کرد. انواع و اقسام رستوران ها با منوهای مختلف، پارکها و سرسره های آبی مجهز موجود در این کشتی شما را شگفت زده خواهند کرد .


@title

خدمات کشتی کروز اروپا

همچنین سینماهای سه و چهار بعدی، استخرهای متعدد همراه با سونا و ماساژحرفه ای، کلاب های شبانه و فروشگاههای مختلف از برند مطرح جهانی بخشی از خدماتی است که این کشتی تفریحی به مسافران خود ارائه می کند.


@title

مقاصد کشتی کروز

ارائه ی خدمات در کشتی کروز متناسب با فصول مختلف به گونه ای متفاوت انجام می شود. در فصول گرم سال، اغلب تورهای کشتی کروز در دریای مدیترانه و سواحل غربی چکمه اروپا (ایتالیا)، سرزمین ماتادورها (اسپانیا) و فرانسه و مالتا به گشت و گذار می پردازند. همچنین حرکت در دریای سیاه و سواحل نیلگون ترکیه، یونان،بلغارستان و حتی روسیه نیزدر برنامه مسیر کشتی کروز در فصول گرم سال قرار دارد. در فصول سرد سال این تورها به سمت خلیج فارس، جنوب آفریقا و منطقه آمریکای جنوبی حرکت می کنند. به طوری که سواحل کشورهایی همچون برزیل، آرژانتین و مناطق جنوبی ایالات متحده آمریکا در دسترس خواهند بود.


@title

معرفی قابلیت ها و مکانهای تفریحی کشتی کروز در آپارات

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید