تور کشتی کروز یونان

کشتی Majesty تمامی امکانات یک هتل 5 ستاره را دارا می باشد، در مجموع 732 کابین داخلی، خارجی و سوئیت با ظرفیت پذیرش 2028 مسافر و در مجموع 600 خدمه دارد. این کشتی دارای 5 رستوران، 9 بار و کافی شاپ، استخر روباز و جکوزی، مرکز SPA و ماساژ درمانی، 3 سالن نمایش و برنامه های شبانه و موسیقی زنده و … می باشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بله، در صورت تمایل می توانید از گشت های اختیاری سایر جزایر استفاده کنید، برای اینکار می توانید به SHORE EXCURSION DESK کشتی واقع در طبقه 5 کشتی مراجعه نمایید و با پرداخت هزینه از این تورها استفاده کنید، در صورت ثبت نام تمامی این گشت ها با حضور راهنمای فارسی زبان برگزار خواهد شد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

گشت شهر آتن (بازدید از آکروپلیس، منطقه پلاکا و گشت پانورامیک) در پکیج تور محاسبه شده است، و تمامی مسافرین به صورت رایگان از این گشت استفاده خواهند کرد. هر چند پرداخت مبلغ ورودیه به آکروپلیس می بایست توسط مسافر و در مقصد پرداخت گردید، این مبلغ 20 یورو می باشد. در سایر جزایر می توانید به میل خود از تورهای اختیاری که مسئولین کشتی آنها را برگزار می کنند استفاده کنید و هزینه ی آن را جداگانه در کشتی پرداخت نمایید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در تمامی شهرها و جزایری که طبق برنامه سفر کشتی توقف خواهد داشت، از کشتی پیاده خواهید شد و امکان بازدید از جزایر به اختیار خودتان فراهم می باشد، در کشور یونان در هیچ هتلی اقامت نخواهید داشت و کشتی کروز تمامی امکانات یک هتل 5 ستاره تاپ را دارا می باشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

توافق های صورت گرفته بین وزارت گردشگری یونان و مقامات ترکیه این امکان را برای شهروندان کشور ترکیه فراهم کرده که بدون نیاز به ویزا و فقط از طریق کشتی های کروز شرکت MSC Celestyal Cruises از یونان و جزایر یونان بازدید نمایند، شرکت ما با سپردن ضمانت نامه های سنگین، توانسته این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده که از این توافق استفاده کنند و بدون ویزا از جزایر یونان و همینطور شهر آتن بازدید کنند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

راهنمای فارسی زبان تور در کشتی مستقر می باشد، در گشت شهر آتن شما را همراهی خواهد کرد. و در سایر جزایر و یا شهرها، اطلاعات کافی در مورد دیدنی های هر جزیره در اختیار شما قرار خواهد داد و شما را در جزیره ها هم همراهی خواهد کرد. هر 50 نفر یک لیدر مستقر در کشتی و جزیره ها .

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در تمام مدت اقامت در کشتی تمامی مسافرین از خدمات ALL INCLUSIVE استفاده می کنند، به این معنا که صبحانه، ناهار، شام رایگان می باشد و استفاده از تمامی نوشیدنی ها در بار و کافی شاپ های کشتی رایگان می باشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

صبحانه، ناهار و شام کشتی در ساعات مشخصی در 2 رستوران کشتی سرو می شود (مانند تمامی هتل ها) در صورتی که در آن زمان در جزیره و یا شهری توقف داشته باشد، می توانید به کشتی بازگردید و از خدمات غذایی کشتی استفاده کنید، در غیر اینصورت ناهار و یا شام کشتی را از دست خواهید داد. هر چند برنامه ی سرو غذا در رستوران ها تا حدودی با توقف کشتی هماهنگ است، برای مثال در روزی که کشتی ساعت 19 در جزیره توقف دارد، سرو شام کمی زودتر آغاز می شود و می توانید ابتدا شام را میل کنید و بعد برای بازدید از جزیره از کشتی پیاده شوید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پرواز اکسپرس مستقیم به ازمیر خواهد رفت .

در ابتدای تور یک شب در هتل 5 ستاره Wyndham Grand در ازمیر اقامت خواهیم داشت و روز دوم سوار بر کشتی کروز جزایر یونان و آتن رو بازدید خواهیم کرد.

باز هم اگه سوالی بود می تونین با تلفن 77508585-021  آژانس گلبرگ سیر تماس بگیرید .

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بله این یک فرصت خوب برای بازدید از آتن و تعدادی از جزایر یونان هست که فقط فقط از طریق این تور برای دارندگان پاسپورت ایرانی فراهم شده، البته علاوه بر بدون ویزا بودن، این تور خیلی نکات مثبت و برتری های دیگه ای نسبت به سایر تورها داره، تجربه ی سفر دریایی، استفاده از خدمات All Inclusive در مدت اقامت در کشتی کروز، بازدید از جزایر بسیار زیبا و معروف مانند سانتورینی میکونوس، و صرفه جویی در زمان، در مدت یک هفته از 9 شهر و جزیره ی یونانی و همینطور 2 شهر ترکیه بازدید می کنین، و از همه مهمتر، نسبت به خدمات این تور قیمت خیلی خوبی داره .

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بله، ولی رایگان نیست. برای استفاده از اینترنت در کشتی باید برای هر ساعت استفاده مبلغ 7 یورو پرداخت نمایید، و البته به دلیل اینکه ارتباط از طریق ماهواره است، سرعت اینترنت تعریف چندانی ندارد. راحت ترین راه استفاده از اینترنت در جزایر است که در هر کافه و رستورانی می توانید به رایگان از اینترنت استفاده کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در تمامی جزیره ها به غیر از سانتورینی کشتی در بندر پهلو می گیرد و قدم زنان وارد جزیره می شوید، ولی با توجه به شرایط سواحل سانتورینی امکان پهلو گرفتن وجود ندارد برای رفت و آمد به کشتی باید از قایق ها کوچکتر که کشتی به طور رایگان در اختیار می گذارد استفاده کنید. برای استفاده از قایق های کوچک نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید به دفعات از این قایق ها استفاده کنید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

خیر هیچ محدودیتی برای ورود و خروج به کشتی وجود ندارد، و می توانید به دفعات در هر ساعت و زمانی که کشتی در جزیره ای توقف دارد به کشتی وارد شوید و یا از آن خارج شوید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]